سخن رهبری درباره معاونت علمی
جهش تولید
امروز : چهارشنبه 28 اردیبهشت 1401
  • 1399/02/20 - 10:55
  • 1149
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

دوره‌های آموزشی کیمیا؛ برای ورود به بازار کسب‌وکار توانمند شوید

از سال 96 یک تلاش حرفه‌ای و منسجم دانشجویی برای پر کردن خلاء نیروی کارشناسی و تخصصی زیست‌بوم استارتاپی کشور با برگزاری دوره‌های آموزشی تخصصی آغاز شد. سه دوره برگزاری این دوره‌ها با حمایت معاونت علمی و فناوری و توسط پارک علم و فناوری دانشگاه صنعتی شریف، به توانمندی 205 نفر برای ورود به بازار کار منجر شد.

این دوره‌های آموزشی تجربی با هدف ارتقای آگاهی، دانش و مهارت به علاقه‌مندان فعالیت در حوزه کسب‌وکارهای دانش‌بنیان و نهادهای فعال در زیست‌بوم فناوری و نوآوری کشور برگزار می‌شود.

دوره‌های آموزشی کیمیا قصد دارد با توجه به خلاء نیروی انسانی توانمند در زیست‌بوم فناوری و نوآوری به آموزش و ارتقای مهارت متقاضیان بپردازد. تا این افراد بتوانند به عنوان کارشناسان ارزیابی، مدیران اجرایی و مدیران منابع انسانی در مجموعه‌هایی مانند شتاب‌دهنده‌ها، صندوق‌های VC، پارک های علم و فناوری، مراکز رشد و غیره کار کنند.

این دوره‌های تخصصی شامل دوره‌های آموزشی، بینشی، منتورینگ، کارآموزی، برگزاری تورهای آموزشی و غیره بر اساس یک مدل نیاز محور می‌شوند. تا کنون سه دوره از این آموزش‌های تخصصی با کمک تعدادی از فعالان زیست‌بوم فناوری و نوآوری کشور برگزار شده است.

در سه دوره از این رویداد فناورانه حدود 205 شرکت کننده با سطح تحصیلی کارشناسی ارشد، کارشناسی و دکتری مشارکت داشتند. این دوره‌های آموزشی برای سال 99 هم از افراد متقاضی ثبت نام می‌کند.

 علاقه‌مندان شرکت در این دوره‌های آموزشی در سال 99 برای کسب اطلاعات بیشتر و نحوه ثبت نام به آدرس اینترنتی http://kimia-college.ir / مراجعه کنند.

گزارش از مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی معاونتی علمی و فناوری ریاست جمهوری ریاست جمهوری

پایان پیام/23

  • گروه خبری : اخبار,مرکز توسعه فناوریهای راهبردی,مرکز شرکت ها و موسسات دانش بنیان,معاونت نوآوری و تجاری سازی فناوری,معاونت سیاستگذاری و توسعه
  • کد خبر : 50863
کلمات کلیدی

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *

شخصی سازی

انتخاب رنگ

اندازه فونت