سخن رهبری درباره معاونت علمی
جهش تولید
امروز : شنبه 02 بهمن 1400
  • 1400/08/17 - 16:51
  • 99
  • زمان مطالعه : 2 دقیقه

رویداد بین‌المللی؛ مسیر سرمایه‌گذاری خارجی روی فناوری هموار می‌شود

رویداد بین‌المللی TIM 2022 برگزار می‌شود و 8 کشور اسلامی روی ایده‌های نوآورانه سرمایه‌گذاری می‌کنند.

این رویداد برای جذب سرمایه شرکت‌های عضو گروه D8 و دیگر کشورهای شرکت کننده بر روی شرکت‌های خلاق، اسفندماه سال جاری  در تاریخ ۲ و ۳ اسفندماه ۱۴۰۰ برگزار خواهد شد مهلت ارسال طرح‌های استارتاپی جهت ارائه محصول و یا توانمندی جهت جذب سرمایه (به آدرس: TIM.D8tten.com) تا ۳۰ آبان ماه است.

 

حضور شرکت‌های خلاق در نشست سرمایه‌گذاری فناوری

رویداد بین‌المللی TIM در شبکه تبادل و انتقال فناوری است که هر ساله با هدف سرمایه‌گذاری در حوزه‌های فناوری میان 8 کشور اسلامی عضو برگزار می‌شود. این رویداد پیش‌تر نیز برگزار شده و همکاری‌ها و سرمایه‌گذاری‌های مناسبی بین اعضاء در این سال‌ها به امضا رسیده است.

این رویداد شامل برنامه‌های مختلف از جمله ارائه شرکت‌های خلاق با هدف جذب سرمایه، پنل‌های تخصصی، دوره‌های آموزشی، امضای تفاهم‌نامه‌ها، انعقاد قراردادهای سرمایه‌گذاری مشترک و بازدید از زیست‌بوم فناوری و نوآوری کشور است.

در این دوره، علاوه بر سرمایه‌گذاران کشورهای عضو، سرمایه‌گذارانی از کشورهای روسیه، سوریه، بلغارستان، چین، افغانستان قطعی و حضور سرمایه‌گذارانی از دیگر کشورها اروپایی در حال پیگیری و رایزنی است.

 

برگزاری نشست‌های جذب سرمایه

شرکت‌های خلاق علاقمند می‌توانند از طریق وب‌سایت رویداد ثبت نام و آمادگی خود را برای حضور اعلام کنند. در مرحله بعد پیشنهادات ارسالی توسط تیم داوری غربالگری و راستی‌آزمایی ‌می‌شود، سپس شرکت‌کنندگان بر اساس اولویت‌های از قبل مشخص شده انتخاب می‌شوند و در جلسات آموزشی آمادگی ارائه بین‌المللی شرکت می‌کنند.

 در انتهای رویداد، تجارب سرمایه‌گذاران حاضر در نشست تبادل و در ادامه، نشست‌های تعامل کسب‌وکارها برگزار خواهد شد.

شرکت‌های خلاق علاقه‌مند به جذب سرمایه خارجی می توانند با ارائه محصولات و خدمات فناورانه خود با رویکرد جذب سرمایه در این نشست حاضر شوند.

این رویداد برای جذب سرمایه شرکت‌های عضو گروه D8 و دیگر کشورهای شرکت کننده بر روی شرکت‌های خلاق، روزهای دوم و سوم اسفندماه سال جاری برگزار خواهد شد؛ علاقمندان برای ارائه طرح‌های خود و ارائه محصول تا ۳۰ آبان ماه فرصت دارند.

 

مرکز ارتباطات و اطلاع‌رسانی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری

#23

  • گروه خبری : اخبار,اسلایدر,مرکز تعاملات بین المللی علم و فناوری
  • کد خبر : 78683
کلمات کلیدی

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *

شخصی سازی

انتخاب رنگ

اندازه فونت