سخن رهبری درباره معاونت علمی
جهش تولید
امروز : پنجشنبه 09 تیر 1401
  • 1400/10/01 - 10:34
  • 204
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

شرکت‌های خلاق در حوزه همگرا از ایده‌های نوآورانه محصول می‌سازند

دوشنبه های استارتاپی با هدف جذب سرمایه در حوزه فناوری های همگرا 20 دی ماه برگزار می‌شود.

در این رویداد، شرکت های خلاق، هسته‌های فناور یا شرکت‌های دانش ‌بنیان سرمایه‌پذیر، برای جذب سرمایه از سرمایه ‌گذاران خطرپذیر، طرح ها و محصولات خود را در معرض دید و ارزیابی این سرمایه ‌گذاران قرار می دهند.

 

یافتن سرمایه‌گذار

امین مقدسی مدیر توسعه کسب و کار برنامه های نوپای همگرا مرکز راهبردی فناوری همگرا گفت: رویداد دوشنبه های استارتاپی یک رویداد مستمر و هفتگی است که توسط صندوق نوآوری و شکوفایی در حوزه های مختلف برگزار می شود.

در این رویداد، شرکت های خلاق، طرح های خود را برای شرکت های سرمایه های خطرپذیر و شتابدهنده ها ارائه می کنند تا اگر مورد پسند آنها واقع شد، روی این طرح ها سرمایه گذاری کنند.

 

از سامانه هوشمند تعلیق وزن تا کودهای زیستی

در این دوره، 6 شرکت خلاق پیام آوران هنر و فناوری شرق در حوزه سامانه هوشمند تعلیق وزن دینامیکی حلقه بسته، دیاوت در حوزه کیت تشخیص سریع آنتی بیوتیک های گروه بتالاکتام و تتراسایکلین ها در شیر، هوشیار در زمینه هدست توانبخشی نوری مغز، نانوفناوران گیتی دام در حوزه تولید اسپرم منجمد برای دام سنگین و سبک، اکسیر پوش دیبا در حوزه کودهای زیستی و آراسیس در زمینه مکان یابی ساختارهای عصبی و غیرعصبی حین جراحی به کمک واقعیت افزوده در حوزه های نانو تکنولوژی بیوتکنولوژی و فناوری اطلاعات علوم شناختی حضور دارند.

در این رویداد همچنین 34 مدعو در قالب صندوق سرمایه گذاری، شتابدهنده و صندوق پژوهش و فناوری شرکت می کنند.

این رویداد با همکاری مرکز راهبردی فناوری همگرا معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و صندوق نوآوری و شکوفایی، از ساعت 10 الی 12:45 دقیقه دوشنبه 20 دی برگزار می شود.

مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری

#17

  • گروه خبری : اخبار,انبیک
  • کد خبر : 79684
کلمات کلیدی

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *

شخصی سازی

انتخاب رنگ

اندازه فونت