سخن رهبری درباره معاونت علمی
جهش تولید
امروز : جمعه 12 آذر 1400
  • 1399/02/22 - 09:43
  • 1364
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
با حضور معاون علمی وفناوری رییس جمهوری؛

ششمین نمایشگاه تراکنش ایران رونمایی شد

سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رییس جمهوری عصر روز یک شنبه ۲۱ اردیبهشت‌ماه از مرکز فاباتک بازدید کرد و از نزدیک با فعالیت های ۱۳ ساله این مرکز آشنا شد. فاباتک مرکزی تخصصی و فعال در حوزه فناوری‌های نوین صنعت بانکداری است.

 

این مرکز از سال ۸۶ فعالیت خود در بخش‌های گوناگون را آغاز کرده است که می‌توان به حوزه‌های رسانه‌ای و انتشاراتی، آموزش‌های تخصصی، فناوری‌های نوین و حمایت از کسب‌وکارهای نو و استارتاپ‌ها اشاره کرد.

فرهنگ‌سازی و آموزش بانکداری الکترونیک از اهداف راه‌اندازی این مرکز است که با حمایت وزارت اقتصاد و دارایی و بانک مرکزی راه اندازی شد. این مرکز در این ۱۳ سال فعالیت به یک تسهیل‌گر فناوری‌های نوین بانکداری تبدیل شده است.

 

حمایت از فعالیت‌های استارتاپی صنعت بانکداری مدرن

این مرکز به عنوان کانون تصمیم‌سازی برای بانکداری الکترونیک کشور از فعالیت‌های استارتاپی صنعت بانکداری مدرن حمایت می‌کند. در ادامه این مراسم ستاری از ششمین نمایشگاه تراکنش ایران رونمایی کرد.

همچنین در ادامه این بازدید، نمایندگانی از چند شرکت دانش‌بنیان فعال در حوزه فناوری‌های بانکداری مدرن مشکلات پیش روی توسعه فعالیت‌های خود را مطرح کردند. معاون علمی و فناوری رییس جمهوری هم قول مساعد داد که تعاملات معاونت علمی و فناوری با استارتاپ‌های فعال این حوزه برای رفع مشکلات بیشتر و نزدیک‌تر شود.

گزارش از مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری

پایان پیام/۲۳

 

  • گروه خبری : اخبار,اسلایدر,حوزه ریاست,مرکز توسعه فناوریهای راهبردی,مرکز شرکت ها و موسسات دانش بنیان,معاونت توسعه مدیریت و جذب سرمایه,معاونت نوآوری و تجاری سازی فناوری,معاونت سیاستگذاری و توسعه
  • کد خبر : 50915
کلمات کلیدی

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *

شخصی سازی

انتخاب رنگ

اندازه فونت