سخن رهبری درباره معاونت علمی
جهش تولید
امروز : جمعه 12 آذر 1400
  • 1399/03/06 - 10:48
  • 511
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری؛

شرکت‌های توانمند متقاضی کاهش پیک‌سایی تابستان 99 دعوت به همکاری شدند

بر اساس آئین‌نامه طرح افزایش مشارکت مشترکان خانگی و تجاری در مدیریت بار توسط نهادهای تجمیع کننده پاسخگویی بار، از شرکت‌های فناور و دانش بنیان در این حوزه دعوت به همکاری می‌شود.

 

به گزارش مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، بر اساس توافقات صورت گرفته میان معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و مجموعه وزارت نیرو و توانیر، با هدف پیکسایی  در تابستان 1399 از ظرفیت شرکت‌های فعال در این حوزه استفاده خواهد شد.

بر این اساس در راستای آئین‌نامه پیک سایی تابستان 1399 شرکت توانیر، شرکت توزیع نیروی برق البرز در نظر دارد اطلاعات شرکت‌های خدمات مشاوره و سایر شرکت‌های دانش بنیان و فناور را که تجربه کاری در پروژه‌های مشاوره در خصوص کاهش پیک برق مشترکان برق  را دارند، برای انجام خدمات اجرایی طرح افزایش مشارکت مشترکین برق خانگی و تجاری در کاهش پیک و پاسخگویی بار را دعوت به همکاری کند.

این شرکت‌ها می‌‎توانند اسناد ارزیابی کیفی را با مراجعه به وب سایت‌های شرکت توزیع نیروی برق استان البرز، توانیر و یا پایگاه ملی اطلاع رسانی مناقصات کشور  دریافت کنند.

«آئین‌نامه طرح افزایش مشارکت مشترکین خانگی و تجاری در مدیریت بار توسط نهادهای تجمیع کننده پاسخگویی بار» با هدف پیکسایی و کاهش 1000 مگاواتی بار پیک تابستان 1399 تدوین و ابلاغ شده است. همچنین مطابق تفاهم نامه مشترک معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و وزارت نیرو، حوزه زیست بوم نوآوری انرژی معاونت علمی از شرکت‌های توانمندی که قادر به اجرای موفق اهداف این آئین‌نامه هستند برای مشارکت در اجرای طرح دعوت به عمل می‌آورد و در راستای دستیابی به موفقیت در اجرای طرح، حمایت مالی و معنوی ویژه‌ای انجام خواهد داد.

پایان پیام/33

اخبار مرتبط:

توسعه علمي و فناوري كشور در گرو حمايت از شركت‌هاي دانش‌بنيان

چگونگی موفقیت شرکت‌های دانش‌بنیان از نگاه رؤسای پارک‌های علم‌وفناوری

۵ عامل شکست و موفقیت‌ شرکت‌های دانش بنیان

بررسي عوامل موثر بر رشد و موفقيت شركت هاي دانش بنيان

شرکت‌های دانش بنیان سوار بر قطار موفقیت

 

  • گروه خبری : اخبار
  • کد خبر : 51195
کلمات کلیدی

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *

شخصی سازی

انتخاب رنگ

اندازه فونت