سخن رهبری درباره معاونت علمی
جهش تولید
امروز : دوشنبه 04 بهمن 1400
  • 1398/10/14 - 14:23
  • 758
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

27 شرکت خلاق محصولات خود را در نمایشگاه ترویجی اساب بازی عرضه کردند

27 شرکت خلاق با حمایت ستاد توسعه فناوری‌های نرم و هویت ساز معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، محصولات و طرح های بازی محور خود را در پنجمین نمایشگاه ترویجی بازی و اسباب بازی عرضه کردند.

 

مسئولین و فعالین حوزه بازی و فناوری‌های نرم از سازمان‌ها و نهادهای مختلف، از این نمایشگاه بازدید کردند. «علمی و تدوینی بودن فعالیت‌های بازی‌محور» از جمله اهدافی بود که مسئولین این رویداد برای تحقق آن تلاش کرده‌اند.

نمایشگاه ترویجی بازی و اسباب بازی با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و مشارکت چند نهاد و سازمان از جمله  کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان با شعار «تمرین زندگی» از 7 تا 13 دی ماه سال 1398 در مرکز آفرینش‌های فرهنگی هنری کانون برگزار می‌شود.

نمایشگاه تخصصی اسباب‌بازی ایرانی، نمایشگاه ترویجی بازی و اسباب‌بازی، نمایشگاه عروسک‌های طراحان ایرانی، نشست‌ها و کارگاه‌های مرتبط با حوزه بازی و اسباب‌بازی و انتخاب برترین‌های اسباب‌بازی از جمله  بخش‌های مختلف این رویداد هستند.

«آموزش و پژوهش در صنعت اسباب‌بازی»، «صنایع خلاق فرهنگی بازی‌های بوم‌ ساخت»، «آثار روان‌شناختی و تربیتی بازی و اسباب‌بازی» عنوان برخی نشست‌های تخصصی است که در حاشیه این رویداد برگزار می‌شود.

«کارگاه آموزشی برندسازی، بازاریابی و فنون فروش موفق صنعت اسباب‌بازی» و «کارگاه آموزشی شخصیت‌سازی در بازی و اسباب‌بازی» نیز از جمله دیگر رویدادهای جنبی نمایشگاه ترویجی بازی و اسباب بازی است.

 

گزارش از: مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری

پایان پیام/33

 


اخبار مرتبط:

بخش خصوصی با سرمایه گذاری صنایع خلاق را به موفقیت می رساند

بازدید معاون صنایع دستی و هنرهای سنتی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کشور و دبیر ستاد توسعه فناوری‌های نرم و هویت‌ساز معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری

می‌توان مطالبه جهانی برای صنایع خلاق و فرهنگی ایرانی ایجاد کرد

نحوه حمایت از شرکت های دانش بنیان و خلاق

حمایت از «شرکت‌های خلاق» گسترده‌تر می‌شود


 

  • گروه خبری : اخبار
  • کد خبر : 48457
کلمات کلیدی

تصاویر

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *

شخصی سازی

انتخاب رنگ

اندازه فونت