سخن رهبری درباره معاونت علمی
جهش تولید
امروز : یکشنبه 22 فروردین 1400
  • 96/06/29 - 14:21
  • 2194
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
با تلاش یک شرکت فناور حاضر در نمایشگاه زیست فناوری انجام شد؛

تامین نیاز پروبیوتیک کشور با محصولات ساخت داخل

محصولات متنوع پروبیوتیکی بر اساس نیاز پزشکان و اساتید برجسته کشور با کیفیت بالا و قابلیت رقابت محصولات خارجی توسط یکی از شرکت‌های فناور کشورمان تأمین می‌شود.


نیاز پروبیوتیک کشور با محصولات ساخت داخل تأمین می‌شود
محصولات متنوع پروبیوتیکی بر اساس نیاز پزشکان و اساتید برجسته کشور با کیفیت بالا و قابلیت رقابت محصولات خارجی توسط یکی از شرکت‌های فناور کشورمان تأمین می‌شود.
به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، نخستین شرکت فناور پیشرو در زمینه تولید استاندارد محصولات پروبیوتیک شکل‌های گوناگون پروبیوتیک را برای رفع نیازهای دارویی در کشور تولید کرده است.
تولیدات این شرکت با تکیه بر فناوری بومی و استفاده از باکتری‌های سلورنرمال بدن ایرانیان تولید می‌شود و مصرف این محصولات به دلیل دارا بودن باکتری‌های دستگاه گوارش به حفظ و تعدیل سلور میکروبی دستگاه گوارش کمک می‌کند.
سحر بهمنی مدیرعامل زیست‌تخمیر که در چهارمین نمایشگاه زیست فناوری ایران حضور دارد با اشاره به این که مصرف مکمل‌های پروبیوتیکی ه حفظ و تعدیل سلور میکروبی دستگاه گوارش کمک می کند تاکید کرد: این محصولات موجب بهبود مشکلات گوارشی از قبیل اسهال، سندرم روده تحریک پذیر، یبوست، بیماری‌های التهابی روده و ... می‌‎شود
این فعال فناور ادامه داد: مصرف این محصولات فواید کاهش کلسترول و فشار خون، بهبود سیستم ایمنی، کاهش اعتمال عود عفونت و کاهش مقاومت به انسولین است
چهارمین نمایشگاه زیست فناوری ایران از 27 تا 29 شهریورماه سال جاری با حمایت ستاد توسعه زیست‌فناوری معاونت علمی و فناوری در مصلی امام خمینی(ره) برپاست.
پایان پیام/23

  • گروه خبری : اخبار
  • کد خبر : 27451
کلمات کلیدی

تصاویر

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *

شخصی سازی

انتخاب رنگ

اندازه فونت