سخن رهبری درباره معاونت علمی
جهش تولید
امروز : دوشنبه 08 آذر 1400
  • 1400/07/12 - 09:51
  • 163
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

برگزاری چهارمین نمایشگاه بین‌المللی لیزر و فوتونیک؛ توانمندی‌های فناورانه به نمایش درمی‌آید

چهارمین نمایشگاه بین‌المللی لیزر و فوتونیک با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برگزار می‌شود تا آخرین دستاوردهای فناورانه نمایش داده شود.

همه شرکت‌های دانش‌بنیان و خلاق، دانشگاهیان، فعالان مراکز تحقیقاتی و هسته‌های فناور حوزه لیزر و فوتونیک دعوت هستند تا در این رویداد فناورانه مشارکت کنند. این نمایشگاه به دنبال نمایش توانمندی‌ها و محصولات و خدمات فناورانه و نوآورانه ایران‌ساخت در حوزه لیزر و فوتونیک است.

«معرفی پیشرفت های ایران در فناوری فوتونیک و لیزر در سطح منطقه و بین‌الملل»، «کمک به ترویج فناوری فوتونیک و لیزر در کشور»، «ایجاد و رونق بازار کسب و کار فناوری فوتونیک و لیزر» و «معرفی بهتر محصولات لیزری ایرانی به متخصصاص، فعالان بازار و عموم مردم» نیز دیگر اهدافی است که این نمایشگاه دنبال می کند.

ستاد توسعه فناوری فوتونیک، لیزر، مواد پیشرفته و ساخت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در این نمایشگاه، ظرفیت‌ها و توانمندی‌های صاحبان صنایع، کارآفرینان، شرکت‌های دانش‌بنیان، مراکز تحقیقاتی و استارتاپ‌ها را به نمایش می گذارد و شرکت‌های فعال و معتبر داخلی و خارجی نیز حضور خواهند داشت. این رویداد 16 تا 19 آبان ماه 1400 برگزار خواهد شد.  

سومین نمایشگاه بین‌المللی لیزر و فوتونیک ایران آبان‌ماه 1398با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برگزار شد. در این نمایشگاه 76 مجموعه مختلف از فعالان حوزه صنعت، شرکت‌های دانش‌بنیان، دانشگاه‌ها و مراکز تحقیقاتی و بیش از 22 استارتاپ فعال حضور داشتند.

علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر به آدرس اینترنتی http://pam.isti.ir/ مراجعه کنند.

مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری

#23

  • گروه خبری : اخبار,اسلایدر,مرکز توسعه فناوریهای راهبردی
  • کد خبر : 77962

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *

شخصی سازی

انتخاب رنگ

اندازه فونت