سخن رهبری درباره معاونت علمی
جهش تولید
امروز : شنبه 02 بهمن 1400
  • 1399/08/17 - 11:55
  • 1015
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

پایگاه صادراتی معاونت علمی در بزرگ‌ترین نمایشگاه تجاری چین حضور یافت

پایگاه صادراتی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری به نمایندگی از شرکت‌های دانش‌بنیان، فناور و خلاق به نمایشگاه واردات و صادرات شهر شانگهای چین رفت تا توانمندی‌های فناورانه دو کشور را شناسایی و از فرصت‌های ایجاد شده برای توسعه روابط استفاده کند.

چین هر سال میزبان نمایشگاه‌های مختلفی است. نمایشگاه‌هایی که بهترین راه برای معرفی برند و محصولات فناورانه و دستاوردهای قابل ارائه به بازار چین و حتی برخی کشورهای حاضر در این نمایشگاه‌ها است. به همین دلیل شرکت‌های ایرانی تلاش می‌کنند در این نمایشگاه‌ها حضور یابند و محصولات خود را به بازار بزرگ و پرسود این کشور معرفی کنند.

یکی از این نمایشگاه‌ها، نمایشگاه واردات و صادرات شهر شانگهای چین است که امسال پنجم تا دهم نوامبر ۲۰۲۰ (۱۵-۲۰ آبان‌ماه ۱۳۹۹) در حال برگزاری است. اما شیوع ویروس کرونا شرایط را برای حضور شرکت‌های ایرانی در این نمایشگاه سخت کرده است.

به همین دلیل پایگاه صادراتی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در چین به نمایندگی از شرکت‌های ایرانی در این نمایشگاه حاضر شده است. نمایشگاه واردات و صادرات چین، بزرگترین نمایشگاه تجاری در چین محسوب می‌شود. همکاری‌های اقتصادی و فنی و مبادلاتی، بازرسی کالا، بیمه، حمل‌ونقل، تبلیغات و مشاوره‌های تجاری از جمله محورهای فعالیت این نمایشگاه است.

گزارش از مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری

پایان پیام/23

  • گروه خبری : اخبار,اسلایدر,برگزیده ها,مرکز تعاملات بین المللی علم و فناوری
  • کد خبر : 70907

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *

شخصی سازی

انتخاب رنگ

اندازه فونت