سخن رهبری درباره معاونت علمی
جهش تولید
امروز : دوشنبه 27 دی 1400
  • 1400/03/01 - 09:14
  • 930
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

پرورش ایده‌های جدید در کشور؛ مراکز نوآوری و خلاق در اصفهان گشایش می‌یابد

سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رئیس جمهوری به اصفهان سفر کرد و با استقبال مسئولان استانی وارد این شهر شد.

شهرک صنعتی جی مقصد نخست ستاری در این سفر است در این شهرک معاون علمی و فناوری رئیس جمهوری از شرکت‌های دانش بنیان آژین ابزار پارس، ماشین های بسته بندی اصفهان و البرز ماشین جی بازدید می‌کند و با فناوران به گفتگو می نشیند تا با چالش‌های آنها آشنا شود و اقدامات برای رفع آنها سرعت گیرد‌.
دانشگاه اصفهان مقصد بعدی سفر ستاری است و فاز نخست ناحیه نوآوری و مرکز نوآوری لوازم خانگی ایران با حضور او گشایش می‌یابد. اقدامی که تولید محصولات ایران‌ساخت را رونق می‌دهد. با گشایش ناحیه نوآوری در این دانشگاه مسیر گسترش فعالیت های دانش‌بنیان و خلاق برای تیم ها هموار می شود و ایده های خود را سریع تر به محصول تبدیل کنند.


همچنین افتتاح اتاق کشت خوراک دام شرکت احیاگران قلب صنعت آسیا، افتتاح خط تولید پارچه ملت بلون شرکت صدرا طرح و تجهیز اسپادانا در شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان نیز همزمان با بهره برداری از برج فناوری اندیشه اصفهان در این سفر رخ می‌دهد.

 

مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری

  • گروه خبری : اخبار,اسلایدر,برگزیده ها,مرکز توسعه فناوریهای راهبردی,مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی,مرکز شرکت ها و موسسات دانش بنیان,مرکز تعاملات بین المللی علم و فناوری,معاونت نوآوری و تجاری سازی فناوری
  • کد خبر : 74442

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *

شخصی سازی

انتخاب رنگ

اندازه فونت