سخن رهبری درباره معاونت علمی
جهش تولید
امروز : چهارشنبه 28 مهر 1400

این وب‌سایت و همه محتوای آن تحت مالکیت معنوی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری بر مبنای قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران می‌باشد.

هرگونه تولید مشابه، ارسال به شخص ثالث، انتشار در سایت‌ها و یا چاپ تمام یا بخشی از هر نوع محتوای موجود در این سایت فقط با ذکر نام منبع مجاز است. مگر در مواردی که موافقت‌نامه معتبر کتبی از سوی مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی معاونت علمی و فناوری صادر شده باشد.

هیچ نام تجاری، علائم تجاری، علائم خدماتی و آرم تجاری به منظور تبلیغات در وب‌سایت وجود ندارد. موارد احتمالی نیز فقط برای نشان دادن محصولات و خدمات معاونت علمی و فناوری یا دستگاه‌‌های بالادست یا زیرمجموعه و وابسته به معاونت استفاده شده‌اند.

ممکن است پیوندهایی به سایت‌هایی غیر از سایت‌های معاونت علمی و فناوری وجود داشته باشد که در این صورت، حقوق مالکیت معنوی ما، محتوای آن سایت‌ها را در بر نمی‌گیرد و برای اطلاع از نحوه استفاده از محتوای آن‌ها به بخش شرایط و قوانین و یا بخش مالکیت معنوی خود آن سایت‌ها باید رجوع شود.

ممکن است شرایط استفاده از وب‌سایت و محتوای آن در زمان‌‌های نامشخص تغییر یابد. بنابراین پیش از هر بار انتشار مطلب از وب‌سایت، مجدد به این صفحه رجوع کرده و شرایط استفاده را بازخوانی کنید.

خواهشمند است ضمن رعایت نکات فوق، یادآور می‌شویم با افراد خاطی طبق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران برخورد خواهد شد.

شخصی سازی

انتخاب رنگ

اندازه فونت