سخن رهبری درباره معاونت علمی
جهش تولید
امروز : جمعه 12 آذر 1400
  • 1400/07/21 - 11:31
  • 202
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

تدوین اطلس نیازمندی‌های حوزه انرژی کشور؛ توان دانش‌بنیان‌ها به رفع چالش‌ها کمک می‌کند

توانمندی شرکت‌های دانش‌بنیان به کار می‌آید تا صنایع حوزه انرژی ایران به جلو حرکت کنند و محصولات ایران ساخت نیاز آنها را رفع کند.

«ارتقا تاب آوری ملی و رقابت پذیری بین‌المللی با اتکاء به توانمندی شرکت های دانش بنیان در صنایع حوزه انرژی» عنوان رویدادی است که با حمایت ستاد توسعه فناوری‌های حوزه آب و انرژی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برگزار می شود.

شرکت‌های دانش بنیان فعال در زیست بوم انرژی به کمک می‌آیند تا با محصولات ایران ساخت نیازهای این حوزه را رفع کنند. در فرآیند ارتقا تاب آوری ملی فناوری و نوآوری شرکت‌های دانش‌بنیان و خلاق به یاری صنایع می آید تا با تکمیل زنجیره ارزش این کسب و کارها وابستگی فناورانه کاهش یابد.

 در این رویداد چالش‌های موجود در بخش های گوناگون حوزه انرژی کشور بررسی می شود. همچنین تبیین راهکارهای تاب آوری ملی صنایع حوزه انرژی کشور و تدوین اطلس نیازمندی های حوزه انرژی کشور نیز از اهدافی است که این رویداد دنبال می کند.

تصمیم سازان و تصمیم گیران حوزه انرژی، مدیران و کارشناسان حوزه های مختلف انرژی، صاحب نظران و پژوهشگران دانشگاهی و شرکت ها و موسسات دانش بنیان از مخاطبالن این رویداد هستند.

این رویداد از نخستین روز آبان ماه 1400 آغاز می شود و به مدت یک ماه ادامه دارد. علاقمندان برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام به سایت ستاد مراجعه کنند.

 

مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری

#

  • گروه خبری : اخبار,مرکز توسعه فناوریهای راهبردی
  • کد خبر : 78155

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *

شخصی سازی

انتخاب رنگ

اندازه فونت