سخن رهبری درباره معاونت علمی
جهش تولید
امروز : شنبه 29 مرداد 1401
انتشارات دانش بنیان فناور

انتشارات دانش بنیان فناور

انتشارات دانش بنیان فناور ،بعنوان مرکز نشر مکتوب علم  و فناوری در امر مهم ترویج و فرهنگسازی اقتصاددانش بنیان قلمداد میشود . اين مركز نشر با قدمتي حدود ۱۰ سال در انتشار كتب زیست بوم فناوری و نوآوری، با عملکرد و فعالیت هایی در حوزه های تخصصی فناوری های راهبردی مانند نانو، زیست فناوری، لیزر ،گیاهان دارویی،ای وخشکسالی ،نرم و هویت ساز، اقتصاد دیجیتال وفرهنگ‌وهنر و رسانه داشته و افتخار دارد با چاپ بیش از 200 عنوان كتاب، ویژه نامه و ماهنامه و ... تالیفی و ترجمه ای، نقش ویژه ای را در فرهنگسازی وترویج علم وفناوری در  كشور ایفا نماید.
كتب پذیرش شده در اين مركز پس از مميزي در شوراي چاپ و نشر کتاب مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، مورد بررسی و ارزیابی علمی قرار می گیرد و سپس جهت دریافت مجوزهای لازم به وزارت فرهنگ و ارشاد و کتابخانه ملی ارسال می گردد.
شوراي چاپ و نشر مرکز ارتباطات متشكل از معاون علمی و فناوری رئیس جمهوری، رئیس مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی معاون توسعه و مدیریت و معاون سیاستگذاری و توسعه مي باشد. این مرکز با بهره مندي از پشتوانه تجربی اساتید حوزه علم و فناوری و اساتید، در سال 1390 با هدف اعتلا و ارتقاء اسناد مکتوب علم و فناوری در داخل کشور و نگاه تأثیرگذار به تجربیات استارتاپی بین المللی توانسته است آثار مطلوبی را به ارمغان بیاورد كه با استقبال شرکتهای دانش بنیان، استارتاپ ها، کارآفرینان و اعضای علمی کشور و عموم جامعه برخور دار شود. 
بسیاری از آثار منتشر شده توسط این مرکز به عنوان منابع اثر بخش در بین دانشجویان و اعضاء هیأت علمی دانشگاه های کشور و شرکت های دانش بنیان داشته و مورد استفاده و استناد قرار می گیرد.

 

آشنایی با مدیرمسئول مرکز نشر دانش بنیان فناور

 

ورود به بخش انتشارات

رزومه کامل
  • آدرس : تهران میدان ونک خیابان ملاصدرا خیابان شیخ بهایی شمالی کوچه لادن پلاک 20

  • تلفن : 021-83532103

  • ایمیل : pr@isti.ir


شخصی سازی

انتخاب رنگ

اندازه فونت